Od letošní sezóny jsme pro Vás připravili další pivní speciály. Abychom Vám je mohli nabídnout, museli jsme investovat do celé naší výčepní technologie, která je výjimečná svojí možností poskytnout každému pivu speciální podmínky, které potřebuje každý typ našeho piva. Vy můžete vidět na výčepu naší novou pípu s 8 výčepními kohouty. Společně s „ledovou pípou“ Vám nyní nabízíme stále na pípě 8-10 druhů našich piv.

V letošním roce přibyly k našim pivům speciály anglo-saského typu PALE ALE ZVÍKOV A STOUT ZVÍKOV. Popis a charakteristiku těchto piv najdete v záložce „A co pivo“.

NOVÉ APARTMÁ S KOMFORTNÍM VYBAVENÍM na Vás od letošního léta čeká, aby splnilo i ty nejvyšší nároky na kvalitu bydlení.

Nová pípa s originální výčepní technologií

Nová pípa s originální výčepní technologií

Nové apartmá

Nové apartmá

JARNÍ CENA ČESKÝCH SLÁDKŮ 2011 - V. Ročník


Jarní cena českých sládků 2011 se letos koná 19.3. 2011. Více informací naleznete v sekci Jarní cena sládků.

Oslavili jsme 15. výročí otevření našeho pivovaru


K patnáctiletému výročí jsme vydali knihu „15 let Pivovarského dvoru Zvíkov“ (1994 – 2009). V knize najdete nejen naší patnáctiletou historii, ale jsou v ní uveřejněny i historická fakta ze středověkého pivovaru na hradě Zvíkov, zaniklého v roce 1622. Tyto unikátní informace, které ještě nebyly nikde zveřejněny, jsme získali díky ochotě pracovníků archivu v Třeboni a byly přeloženy z historických rukopisů jedním ze spoluautorů. Kniha je celobarevná a obsahuje i soubor našich etiket a historických snímků ze stavby a prvních let provozu Pivovarského dvoru. V knize najdete dokonce i návrhy etiket, které nebyly nikdy vytištěny. Počet výtisků je omezen a cena byla stanovena na 199,-Kč. Na požádání vámi zašleme i poštou.

15. výročí Pivovarského dvora Zvíkov - knihu zasíláme i na dobírku

15. výročí Pivovarského dvora Zvíkov - knihu zasíláme i na dobírku

Co jsme pro vás připravili k 15tiletému výročí otevření Pivovarského dvoru Zvíkov


Pivo z ledové pípy

Pivo z ledové pípy

Již od velikonoc můžete obdivovat naší unikátní „ ledovou pípu“. Je to další výčep, který byl zkonstruován na zakázku pro speciální piva, která po nás stále více žádáte. Tělo celé pípy je pokryto nádhernou vrstvou ledu a speciály z ní točené chutnají opravdu nezapomenutelně.

Červený Rarášek přibyl do našeho sortimentu teprve letos na jaře po cca půlročních zkouškách. Je to svrchně kvašené pivo. Oproti klasickým ležákům je to pivo velmi lehké, svěží, s příchutí lesní maliny. Hodí se nejen pro letní horké dny. Toto pivo je sice naším doplňkovým druhem, ale za velmi krátkou dobu si našlo mnoho spokojených zákazníků. Červeného Raráška pijí nejen zvídaví „fajnšmekři“, ale našlo k němu cestu i spousta žen a lidí, kteří nepatří mezi pravidelné konzumenty piva ve velkém. Jeho charakteristické znaky jsou lehkost, svěžest, ovocná vůně s převažujícím tónem lesní maliny, nízká hořkost, červená barva a vysoká pitelnost.

Jedno z nejsilnějších piv vůbec se nyní točí z „ledové pípy“. Mnozí jste nás žádali, abychom naší Královskou Zlatou labuť-26° měli nejen v dárkovém balení, ale i pravidelně na čepu. Jelikož točit takovéto unikátní pivo si zaslouží i unikátní pípu, máme nyní pro vás obojí. Pro ty z vás, co ještě neochutnali, připomínáme jeho základní charakteristiku. Je to polotmavé pivo nádherně karmínové barvy, velmi plné chuti s jemnou hořkostí, obsah alkoholu dosahuje až 12%. Po vypití většího množství krásně hřeje a právem mu náleží titul „Portské mezi pivy“ za jeho aperitivní charakter.

ledová pípa

ledová pípa

Královská Zlatá Labuť


portské mezi pivy

S obrovským nadšením a láskou se nám podařilo vyrobit naprosto unikátní tmavé pivo, kterému jsme pro jeho noblesu dali jméno „Královská Zlatá Labuť“. I když má opravdu velmi vysokou stupňovitost – 26°, není honba za stupňovitostí naší hlavní motivací. Snažili jsme se vytvořit pivo, které by mohl zákazník užívat stejně, jako například Portské – prostě takové „Portské mezi pivy“.

Pivo Královská Zlatá Labuť je jedinečné také složitostí technologie výroby. Z těchto důvodů představují jednotlivé várky tohoto piva pouze ohraničené série vždy po 150-ti kusech půllitrových lahví s jedinečným designem za každý rok. Více jich prostě není k dispozici.

Speciální nabídka <br /> Staňte se ojedinělými majiteli!

Speciální nabídka
Staňte se ojedinělými majiteli!

Každý rok uvaříme pouze 150 lahví unikátního 26° tmavého piva. Pokud máte zájem stát se majitelem soupravy piva se dvěma skleničkami v luxusním balení a s pořadovým číslem a být tak osobně zapsáni v kronice prodeje piva 'Královská Zlatá Labuť', můžete objednávat na adrese: pivovar.zvikov@seznam.cz

Nejhezčí etiketa roku 2008

Nejhezčí etiketa roku 2008

Ručně malovaná etiketa pro svrchně kvašené zázvorové světlé pivo „Zvíkovský Rarášek" se díky sběratelům pyšní titulem „Nejhezčí etiketa roku 2008".

Další etikety naleznete v galerii

Dopřejte si podle libosti

Dopřejte si podle libosti

Sejděte se s přáteli, oslavte výročí nebo se jen pořádně najezte. Připravíme Vám pohoštění dle Vaši chuti i obsahu peněženky.

Pamětní list

Pamětní list


Pivovarský dvůr je registrovaná ochranná známka Pivovarského dvoru Zvíkov od roku 1992.